Dünyalar Savaşı Android Oyunu

Dünyalar Savaşı; İnsanlar dünyada güven içerisinde yaşadıklarını zannederken. Uzayın karanlık derinliklerinde gizlenen istilacı düşman Dünyamızı yeni hedefi olarak belirlemiş ve dünyayı ele geçirmek ve insanlığı yok etmek için harekete geçmiştir. Tek hedefi yok etmek olan bu işgalci yaratıklara karşı yapılacak olan tek şey onları dünyaya ulaşmadan önce durdurup yok etmektir.

Bunun için tüm dünya devletleri birlikte çalışarak, savaş uçaklarını uzayda hareket edebilecek şekilde modernize eder ve kahraman pilotlar bu uçaklar ile düşmaın önünü keserler.

İnsanlığın kaderi artık senin ellerinde. İnsanlığı yok etmelerine izin verme. Uzaylıları durdur ve dünyayı kurtar. Yok ettğin her uzaylı için puanını yükselt ve yeni uçaklar hizmetine açılsın. Zafer senindir.

Dünyalar Savaşı, Dünyayı uzaylı istilasından kurtarma amacı ile yapılan bir oyundur. Amaç dünyaya saldıran uzaylıları yok etmektir. Dünyalar Savaşı’nda uzaylılar çeşitli uzay gemileri ile dünyaya saldırmaktadır. Oyuncu uçağıyla bu uzay gemilerini yok etmeye çalışır. Yok edilen her uzay gemisi karşılığında puan kazanılır. Kazanılan bu puanlar sayesinde yeni uçaklar kullanıma açılır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir