Sayıları Öğrenme Android Uygulaması

Sayıları Öğrenme, Çocukların Sayıları ve Sayı saymayı öğrenmesi için geliştirilmiş eğlenceli ve eğitici bir oyundur. Çocuklar çeşitli oyunlarla görüntülü ve sesli olarak sayı saymayı öğrenirler. Sayılar, Türkçe, İngilizce, ispanyolca, Fransızca, Almanca, Rusça, Portekizce ve daha bir çok dilde seslendirilmiştir. Dil seçimi android cihazın dil ayarlarına göre otomatik olarak belirlenir.

Sayıları Öğrenme uygulamasında Sayı karakterleri eğlenceli şekiller halinde düzenlenmiştir. Eğlenceli oyunlarla çocukların sayıları sıkılmadan öğrenmesini sağlamak hedeflenmiştir. Okul öncesi çocuklara sayıları ve saymayı sevdirmek ve eğlendirerek öğretmek amaçlanmıştır.

Çocuğunuz siz olmasanız bile eğlenceli oyunları sayesinde kendisi Sayıları Öğrenme uygulamasını kullanmak isteyecektir. Siz arkanıza yaslanırken çocuğunuzun matematiğin temeli olan sayıları kolayca öğrendiğine şahit olacaksınız.

Çocukların uygulamayı rahatça kullanabilmesi için anlaşılır ve eğlenceli grafikler kullanılmıştır. Çocular yardım almadan rahatça tüm menüleri kullanabilir ve tüm oyunları oynayabilirler.

Sayıları Öğrenme uygulaması, Okul öncesi ve Anaokulu öğrencileri için uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir